Jarná súťaž o  5+50 skvelých cien

 

 

1. cena : Lelit Anita PL042E v hodnote 600 €

Pomocou tohto kávovaru si dokážete doma pripraviť espresso, či skvelé cappucino ako v kaviarni.. Je to hlavne vďaka kvalitnému mlynčeku s kónickými kameňmi s mikrometrickým nastavením, nakoľko rovnomerne mletie je zárukou správne pripraveného espressa  Tento kávovar je v celonerezovom prevedení s mosadzným bojlerom . Súčasťou je masívny pochrómovaná hlava a páka s rozmerom 57mm.

Namletá káva sa utláča vstavaným tamperom. Výhodou tohto kávovaru je aj rýchle nahriatie kávovaru a to už do 1 min. Pomocou trysky, ktorá je vybavená napeňovacím nadstavcom si dokážete aj v domácich podmienkach vytvoriť fantastickú mliečnu penu a namaľovať obrázok do svojho obľúbeného cappucina .

 

2.cena: Balíček výberových káv z našej ponuke v hodnote 120 €

Čo všetko obsahuje tento balíček? Aktuálnu ponuku všetkých našich káv. Od jemnej lahodnej Brazil cez výraznejšiu CostaRicu až po životabudič Blend 80/20. A veľa, veľa ďalších, každý si tu nájde tu svoju:)

 

3.cena: Latte Art kurz v hodnote 79 €

Kurz Latte Art je hlavne o zábave. . Správna technika spenenia mlieka je najdôležitejší predpoklad na to, aby ste vytvorili srdiečko, rozetku a ďalšie obľúbené obrázky.  A my Vás to naučíme. Čaká na Vás veľa, veľa mlieka a zábavy :). Tešíme sa na Vás. Garantujeme osobitný prístup, preto počet osôb je obmedzený na štyri.

Kurz je jednodňový, v trvaní 4 hodín, od 14:00 – 18:00 hod.

 

4.cena  : Balíček na alternatívnu prípravu kávy v hodnote 69 €

S Aeropressom môžte pripraviť filtrovanú kávu  pod jemným tlakom . Výsledkom je skvelá jemná chuť v najlepšej kvalite. Táto vecička je viacmenej povinná výbava každého kávičkara. Ideálna na cesty, výhodou je veľmi jednoduchá údržba , stačí opláchnuť a vyhodiť kávový filter. Tento skvelý vynález pochádza z Californie . Na to,aby však bola čerstvo pripravená káva naozaj dokonalým pôžitkom odporúčame kvalitný mlynček. K Aeropressu  doporučujeme ručný mlynček na kávu Hario Mini Mill Slim (MSS-1B) s keramickým mlecím mechanizmom a nastaviteľnou hrubosťou mletia. Vďaka svojej veľkosti ideálny aj na cesty. Do balíčka Vám pribalíme aj skvelú kávičku Burundi, praženie light, ktorá je na túto prípravu ako stvorená.

 

 

 

5.cena: Kurz domáceho baristu v hodnote 59€

Baristický kurz určený pre každého milovníka kávy, ktorý sa chce dozvedieť viac o pôvode, pestovaní, spracovaní ale hlavne aj o správnej príprave kávy. Všade nájdete neskutočne veľa informácií, v ktorých nie je jednoduché sa zorientovať. Čo je pravda a čo je mýtus? To všetko sa dozviete na našom kurze plnom overených informácií, budeme chutnať, porovnávať…..ale hlavne každý odíde so základnou zručnosťou ako si správne pripraviť espresso a načrtneme aj techniku správneho spenenia mlieka.

Kurz je jednodňový, v trvaní 5 hodín, od 14:00 – 19:00 hod.

 

6 – 50. cena : Balíček kávy El Salvador  250g 

 

Podmienky súťaže:

Súťaž prebieha od 1.03.2020 do 12.04.2020

Podmienkou na zapojenie sa do súťaže je nákup kávy a iných produktov v minimálnej hodnote 50€ buď na prevádzke Pražiareň kávy – Kaviareň v Kamanovej , na našej druhej prevádzke Coffee shop &  academy v Topoľčanoch  alebo na stránke  www.incuple.sk     Za každých 50€ nákupu, zákazník získava 1 kupón do zlosovania. Počet kupónov na jednu osobu nie je obmedzený. Súťaž sa nevzťahuje na nákup kávovarov značky Nivona a Lelit .

Na kupón je potrebné uviesť:   dátum nákupu, meno, adresu a telefónny kontakt

Pri nákupe v predajni, zákazník osobne  vhodí vyplnený zlosovateľný lístok do urny.

Pri nákupe nad 50€ cez eshop www.incuple.sk , zákazníka automaticky zaradíme do zlosovania.

Súťaže sa môže zúčastniť ktokoľvek, starší než 18 rokov, ktorý splní podmienky tejto súťaže.

Žrebovanie výhercov prebehne vo štvrtok 16.4.2020

Zakúpením výrobkov, doplnením údajov potrebných k účasti v súťaži a odoslaním na adresu uvedenú v čl. 3 týchto pravidiel každý súťažiaci, ako dotknutá osoba, výslovne udeľuje v súlade s § 13 ods. 1 písm. a) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov:a) usporiadateľovi, organizátorovi a spracovateľovi súťaže v súlade so zákonom č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, adresa, telefónne číslo, viac informácií ohľadne ochrany osobných údajov súťažiaceho.

 

2 komentáre. Leave new

 • Hana Navarová
  11. marca 2020 12:37

  Veľmi dobré kávičky, vo veľmi príjemnom prostredí!!!

  Odpovedať
 • Egon Grznarik
  16. apríla 2020 13:42

  Dobry den, pravidelne k vam chodievame na vynikajucu kavicku aj zakusok a kupujeme vasu uzasnu kavu. Zapojili sme sa do teraz jarnej sutaze, dokonca viac-krat sme nakupili, aby sme zvysili sancu na vyhru. Syn dokonca vhadzoval sutazny kupon do „osudia“. Uz mame aj v kuchyni vyclenene miesto na krasny kavovar Lelit Anita – vyhru. Kedy prosim dnes budete zrebovat, lebo uz sa nevieme dockat na vyhru 🙂

  Dakujeme za info.

  P.S. Prazena kava od vas je ozaj vynikajuca, rovnako ako vasa malebna praziarnicka, kde pravidelne chodime na kavu aj na cerstvo prazenu kavu. Kazdemu len odporucame. Dakujeme za vasu starostlivost.

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu