„Nakúpte kávu inCUPle za 50€ a hrajte o atraktívne ceny!“

V čase od 21.3.2019 do 30.4.2019 prebieha súťaž o 10  atraktívnych cien od nás a našich partnerov! Zapojiť sa môže každý, kto v tomto období urobí nákup u nás v Pražiarni – Kaviarni  inCUPle v Kamanovej alebo na e-shope v celkovej hodnote min. 50 eur.

Hlavná cena je pákový kávovar!

                                                 LELIT  Grace – PL81T

DIZAJN, TECHNOLÓGIA A PROFESIONÁLNE KOMPONENTY HODNÉ KRÁĽOVNEJ

Grace je rodina espresso strojov, kde je sústredené to najlepšie z technológie a dizajnu. Harmonické línie, vrodená elegancia a precízny výber materiálov a povrchovej úpravy robia z tejto  produktovej  rady  kus nábytku a vynikajúci kávovar.  LCC (elektronický riadiaci systém) s LCD displejom umožňuje reguláciu teploty, nastavenie preinfúzie a ostatné parametre prípravy kávy. Lelit Grace je pre tých, ktorí očakávajú výnimočný espresso kávovar svetovej triedy!

 

 

Podmienky súťaže:

Súťaž prebieha od 21.03.2019 do 30.04.2019

Podmienkou na zapojenie sa do súťaže je nákup kávy a iných produktov v minimálnej hodnote 50€ buď na prevádzke Pražiareň kávy – Kaviareň v Kamanovej alebo na stránke  www.incuple.sk     Za každých 50€ nákupu, zákazník získava 1 kupón do zlosovania. Počet kupónov na jednu osobu nieje obmedzený. Súťaž sa nevzťahuje na nákup kávovarov značky Nivona a Lelit.

Na kupón je potrebné uviesť:   dátum nákupu, meno, adresu a telefónny kontakt

Pri nákupe v predajni, zákazník osobne vhodí vyplnený zlosovateľný lístok do urny.

Pri nákupe nad 50€ cez eshop www.incuple.sk , zákazníka automaticky zaradíme do zlosovania.

Súťaže sa môže zúčastniť ktokoľvek, starší než 18 rokov, ktorý splní podmienky tejto súťaže.

Žrebovanie výhercov prebehne vo štvrtok 2.5.2019

Zakúpením výrobkov, doplnením údajov potrebných k účasti v súťaži a odoslaním na adresu uvedenú v čl. 3 týchto pravidiel každý súťažiaci, ako dotknutá osoba, výslovne udeľuje v súlade s § 13 ods. 1 písm. a) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov:a) usporiadateľovi, organizátorovi a spracovateľovi súťaže v súlade so zákonom č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, adresa, telefónne číslo, viac informácií ohľadne ochrany osobných údajov súťažiaceho.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu