Pražiareň
& kaviareň

PON 8:00-17:00
|
SO 9:00-13:00
Našu rodinnú pražiareň kávy INCUPLE spolu s malou útulnou kaviarničkou nájdete v dedinke Kamanová (okres Topoľčany). Snažili sme sa vytvoriť priestor, do ktorého keď vstúpite, okamžite zabudnete na zlý deň a iba nasávate rodinnú atmosféru, pohodičku vo vzduchu, vôňu praženia a čerstvo pomletej kávy...
Kamanová je alfa a omega všetkého, tu sa všetko odohráva - od praženia, cuppingov, balenia, distribúcie, predaja balenej kávy a doplnkového tovaru, po prípravu kávy zákazníkovi sediacemu za veľkou presklenou stenou, sledujúcemu proces praženia.
Kávu pripravujeme na profesionálnom talianskom kávovari La Marzocco.  K nej si môžete vychutnať maslové croissanty, domáce kváskové koláčiky, poctivnú ťahanú štrúdľu či sladké tortičky od lokálnych cukrárok. S výberom kávy Vám vždy s úsmevom poradíme a veľmi radi sa s Vami o káve kedykoľvek porozprávame. :)
ikona menu
Nápojový lístok
Vínna karta

coffee shop
& academy

PON 8:00-17:00
|
SO 9:00-13:00
Moderná mestská kaviareň blízko centra mesta v sebe ukrýva okrem kvalitne pripravovanej kávy a coffeeshopu aj priestor pre organizovanie baristických a latte art kurzov. Kaviareň charakterizuje príjemný dizajn, v ktorom sa mieša industrializmus s teplým nádychom dreva. Kto miluje raňajky mimo domu, je na dobrom mieste. U nás si môžete pochutiť na rôznych nátierkách podávaných na kváskovom chlebíku, plnených slaných a sladkých croissantov, domácich koláčikoch, pečených buchtách a ďalších dobrôtok. Vo vitrínke nájdete aj výborné koláčiky od lokálnych cukrárok. Aj tu Vám kávu pripravíme na špičkovom kávovari La Marzocco. Ak nemáte práve chuť na kávu, môžete si kávový balíček zakúpiť a užiť doma. Snažíme sa našich zákazníkov čo najviac o káve vzdelávať a ponúkať im rôzne možnosti spoznávania chutí. V ponuke nájdete aj filtrovanú kávu a batch brew. 
ikona menu
Nápojový lístok
Vínna karta

Coffee
& bar

PON-ŠT 8:00-19:00
|
PIA 8:00-20:00
|
SO 9:00-20:00
|
NE 9:00-18:00
O niečo ďalej od centra mesta vznikla kaviareň, ktorá predstavuje nový koncept, moderný dizajn, širokú ponuku alko a nealko nápojov a samozrejme kávy. Aj tu Vám naši kolegovia pripravia kávu s profesionálnym prístupom a so zameraním na kvalitu a rozmatitosť chutí. Baristi sa s Vami o káve vždy radi porozprávajú a odborne pomôžu pri výbere balíčka do Vašich domácich kávovarov. V tomto podniku organizujeme aj súkromné oslavy a posedenia a s prichádzajúcimi teplejšími dňami aj rôzne akcie sprevádzané hudbou a dobrým jedlom. Výhodou je vlastné parkovisko, dlhšia otváracia doba a návštíviť nás na Mojmírovej ulici môžete aj v nedeľu.
ikona menu
Nápojový lístok
Sezónny lístok

coffee shop
Bánovce

PON 8:00-16:00
|
SO 8:30-12:00
Coffeeshop v Bánovciach predstavuje svojimi rozmermi malú kaviarničku s predajňou, ktorú prevádzkuje sympatická Petra. Priestoru dominuje veľký regál, na ktorom prevažujú všetky druhy káv z našej ponuky, veľký výber čokolád a rôznych doplnkových produktov. Ak potrebujete pomôcť pri výbere kávy, na Petru a jej baristku sa môžete spoľahnúť. Ochotne a odborne Vám vždy poradia, prípadne kávičku aj pomelú. Prioritou tohto podniku je ponúkať kvalitné a výnimočné produkty.
Ak patríte medzi kávičkárov, ktorí si svoju kávu radi vychutnajú rýchlo, prípadne vezmú so sebou, príďte nás navštíviť do Bánoviec. Coffeeshop sa nachádza v blízkosti hlavnej cesty, s výhodou parkovania.

Denná dávka 
Nitra

PON-PIA 7:00-18:00
|
SOB 8:00-13:00
INCUPLE sa rozrástlo o ďalšiu menšiu, no veľmi príjemnú kaviarničku v Nitre. Pripravili sme pre Vás útulný moderný priestor s dominujúcim regálom našej kávy, čajov a rôzneho doplnkového tovaru. Kávu, domáce koláčiky, čerstvé croissanty či toasty si môžete vychutnať priamo u nás, počas sezóny na terase alebo Vám radi čokoľvek zabalíme so sebou. Ani v tomto podniku nie sú výnimkou limonády z našich receptúr, letné a ľadové kávové drinky a ďalšie nápoje spojené so sezónnymi obdobiami. Pri výbere kávy sa môžete obrátiť na našich baristov, ktorí Vám ochotne poradia. Výhodou pre všetkých zákazníkov je parkovanie zdarma v parkovacom dome Orbis.

Odber noviniek

crosschevron-down